Usługi zlecone za pośrednictwem serwisu brokurier.pl są świadczone poprzez wiodące firmy kurierskie o międzynarodowej i krajowej renomie. Jednakże każdej, nawet najlepszej firmie kurierskiej zdarza się czasami zgubić lub zniszczyć przesyłkę. W tych rzadkich przypadkach pamiętaj, że jesteśmy tu też po to, aby pomóc Ci uzyskać odszkodowanie.

Pamiętaj też, że jesteśmy brokerem – pośrednikiem między Tobą a firmą kurierską, więc nie mamy wpływu na jakość świadczonych usług przez firmę kurierską.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki pamiętaj o spisaniu z kurierem protokołu szkody.

Aby zgłosić reklamację należy wysłać maila na adres biuro@brokurier.pl z informacjami
  • numer przesyłki
  • adres nadawcy i odbiorcy
  • zawartość
  • protokół szkody ( w przypadku zniszczenia zawartości)
  • w przypadku reklamacji przesyłek ubezpieczonych należy dołączyć dokument potwierdzający wartość ubezpieczenia ( dokument zakupu lub w przypadku firm specyfikację wytworzenia )

 

Brokurier.pl to tanie przysyłki kurierskie krajowe jak i zagraniczne. Korzystając z naszego serwisu możesz w prosty sposób porównać oferty poszczególnych firm kurierskich dotyczące konkretnej paczki, a po wybraniu najtańszej ceny, jednym kliknięciem zamówisz kuriera, który w najbliższym czasie odbierze od ciebie przesyłkę i prześle ją dalej.