Wysyłka paczki w serwisie jest bardzo prosta składa się z kilku kroków i zajmuje kilka minut.

1. Krok pierwszy, wycena paczki  

W poszczególnych polach w trakcie wyceny podajemy niezbędne informacje wymiary w centymetrach oraz wagę paczki w kilogramach. Jeśli paczka jest z opcją pobrania zaznaczamy pole pobranie oraz wstawiamy kwotę pobrania, w polu poniżej podajemy nr konta na które zostaną przelane środki z pobrania.

2. Krok drugi, podanie danych nadawcy oraz odbiorcy  

 W kolejnym kroku należy podać adres e-mail osoby zamawiającej usługę oraz wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką podając nadawcy (odbioru paczki) oraz adres odbiorcy. Kurier przyjedzie po przesyłkę w miejsce wskazane w polu nadawca.

3. Krok trzeci dokonanie płatności za usługę za pomocą systemu przelewy24.pl  

Po wypełnieniu odpowiednich pól w kolejnym kroku należy dokonać płatności dokonujemy tego za pomocą bezpiecznego systemu przelewy24.pl Płatności dokonujemy poprzez wybór naszego banku lub za pomocą karty kredytowej lub debetowej, proces ten trwa do 3 minut dzięki czemu szybko finalizujemy całą transakcję.

4. Krok czwarty, wydruk otrzymanego listu przewozowego oraz przekazanie paczki kurierowi  

Po sfinalizowaniu transakcji otrzymujemy list przewozowy na podany wcześniej adres e-mail lub pobieramy go ze strony. Otrzymany list należy wydrukować i nakleić na paczkę lub wręczyć kurierowi razem z paczką gdy kurier zjawi się pod wskazanym adresem po paczkę.

Zlecenie na naszej stronie można złożyć w dowolnym dniu oraz o dowolnej godzinie kurier przyjedzie pod wskazany adres w wybranym przez Ciebie dniu między 8.00 a 17.00  !!

Zalecamy składanie zleceń jak najwcześniej aby odbiór był jeszcze tego samego dnia inaczej przejdzie on na następny dzień roboczy.

Brokurier.pl to tanie przysyłki kurierskie krajowe jak i zagraniczne. Korzystając z naszego serwisu możesz w prosty sposób porównać oferty poszczególnych firm kurierskich dotyczące konkretnej paczki, a po wybraniu najtańszej ceny, jednym kliknięciem zamówisz kuriera, który w najbliższym czasie odbierze od ciebie przesyłkę i prześle ją dalej.